Express Heroes vs el12

Express Heroes
4 - 3
el12

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy Express Heroes a el12, była ekipa rozstawiona w roli gospodarza. Choć w poprzedniej serii gier 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, oba zespoły odniosły zwycięstwa, to w tabeli zawodnicy Express Heroes mieli nad swoimi rywalami 3 „oczka” przewagi. Przed tygodniem gospodarze pokonali ekipę TPG w stosunku 4:2, natomiast zawodnicy el12 zwyciężyli w starciu z drużyną MRW w rozmiarach 4:0. Spotkanie rozpoczęło się od zdecydowanie lepszej postawy zawodników gości. Gracze el12 w pierwszej fazie meczu, starali się kontrolować przebieg gry, rozprowadzając swoje akcje ze środkowej strefy boiska. Goście wyszli na prowadzenie w tym pojedynku już w 6 minucie, a z gola cieszył się Tomasz Matysek. Natomiast w 13 minucie było już 0:2, a tym razem na listę strzelców wpisał się Dariusz Maciak. Jednak po zdobyciu drugiego gola, goście wyraźnie się rozluźnili, co w końcówce pierwszej odsłony wykorzystali gospodarze. Piłkarze Express Heroes po golach które zanotowali Andrii Makoshko oraz Vitalii Pshenychnyi, jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania. Po zmianie stron swoją dobrą grę kontynuowali gospodarze, już w 21 minucie obejmując prowadzenie. Choć goście zdołali po kilku chwilach doprowadzić do ponownego remisu, to ostanie słowo w tym meczu należało do drużyny Express Heroes, która ostatecznie pokonała el12 4:3.